Rent&Buy megoldásunk keretében cégek, egyéni vállalkozók és magánszemélyek kiemelkedő kedvezményekben részesülhetnek új, 0 km-es gépjármű vásárlásánál. Az autónak Te leszel az első használója, vagy neked rendeljük meg.
Az alábbi új gépjárművekből tudsz választani, illetve érdeklődj a lehetőségekről egyéb márkákkal, autókkal kapcsolatban kollégáinknál. A kiválasztott új gépjárművet néhány hónapos bérlést követően meg tudod vásárolni kiemelt kedvezményes eladási áron. A bérlés időszakában az adókat, biztosításokat, kamatot mi fizetjük meg helyetted.
A bérleti időszakot követően az autót az utolsó oszlopban szereplő Rent&Buy áron tudod megvásárolni, igény esetén finanszírozási megoldásban tudunk segíteni.
Kaució: Rent&Buy vételár 30%-a, ami a bérleti idő végén a vételárba (önerő) beszámításra kerül.